Fotbal

Kam zmizely sexy křivky? Neymarovu sestru vyfotili na pláži. Vypadá jinak

Kam zmizely sexy křivky? Neymarovu sestru vyfotili na pláži. Vypadá jinak
Neymarova sestra Rafaella (vpravo) | Zdroj: Profimedia.cz

Fotbalista Neymar se pyšní nejen úžasnou kariérou, ale také atraktivní sestrou, která je jeho věrnou fanynkou. Šestadvacetiletá Rafaella ale nespoléhá jen na slavného bratra, její instagram je plný sexy fotek a na sociálních sítích ji sleduje šest milionů lidí. Teď si mladá Brazilka vyrazila s přáteli na pláž a ukázala své plné křivky. Své příznivce ale hodně překvapila. Vyfotili ji totiž paparazzi a pořízené snímky jsou od těch na instagramu hodně odlišné.

Její bratr Neymar poutá velkou pozornost. Ať už na hřišti, nebo mimo něj. Podobně na tom je ale i jeho sestra Rafaella, která má rovněž slibně našlápnutou kariéru. 

Sestra Neymara Rafaella Santos | Zdroj: Profimedia.cz

​Šestadvacetiletou krásku sleduje na instragramu šest milionů lidí a obdivují ji desítky tisíc fanoušků. Nejen kvůli tomu, jak věrně podporuje svého sourozence, ale také proto, že na své sociální sítě přidává jednu sexy fotku za druhou. Nechybí snímky ze slavného karnevalu v Riu, profesionální fotky od fotografa a spousta dalších. 

Teď si však na sebe Rafaella upletla bič. Vyrazila totiž s přáteli na jednu z pláží poblíž Rio de Janeira, kde ji zachytili paparazzi. Mladá dívka si sice jen upravila plavky a usmála se do objektivu, výsledné snímky se jí ale asi už moc nelíbí. 

Související obsah

​Její postava je totiž rozhodně jiná než ta, kterou prezentuje na instagramu. Fotky tak odhalily, že si nejspíš často pomáhá různými úpravami, filtry a photoshopem. 

Těm, kdo mají rádi plné křivky, se ale nad fotkami určitě sbíhají sliny. Obzvlášť když je Rafaella Santosová momentálně single. S fotbalistou Lucasem Limou se totiž prý rozešla. 

Takhle se Neymar zranil v ligovém zápase proti Lille:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události