Hokej

Za dvě minuty na ledě zákrok jako z NHL! Český brankář zaujal v Univerzitní lize

V českém hokeji se stále výše šplhá Univerzitní liga ledního hokeje (ULLH), kde aktuálně probíhá semifinále play-off. V prvním duelu mezi Engineers Prague a UK Hockey Prague došlo ke krásné akci, která baví nejen fanoušky vysokoškolského hokeje. Brankář Ondřej Mann se totiž prezentoval zákrokem, které předvádí brankáři v NHL.

Probíhala 25. minuta prvního semifinále play-off mezi Engineers a UK Hockey Prague, když se do branky dostal Ondřej Mann. Ten je normálně dvojkou vítěze základní části, ale nyní přišel jako výpomoc na dvě minutky, protože jednička Jakub Maličkay měl problém s výstrojí. 

Na konci svého krátkého působení na ledě předvedl něco, co spoluzakladatel Univerzitní ligy Vilém Franěk popsal jako "nejlepší zákrok celé historie ligy". Tygřím skokem totiž gólman skočil do prázdného prostoru branky, kde vychytal střelu Viktora Martínka.

Související obsah

Po tomto zákroku odjel zase střídat a Engineers i díky Mannovi nakonec zápas ovládli poměrem 3:1. V momentě zákroku to však bylo pouze o jedinou trefu. V semifinále tak celek vede 1:0.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události