Fotbal

Přijď brzy, čekáme na tebe. Hvězdnému Neymarovi se narodí druhé dítě

Přijď brzy, čekáme na tebe. Hvězdnému Neymarovi se narodí druhé dítě
Neymar a Bruna Biancardiová - koláž TN.cz | Zdroj: profimedia, profimedia

Hvězdný brazilský fotbalista Neymar bude podruhé otcem. S přítelkyní Brunou Biancardiovou na sociálních sítích oznámili, že se jim v dohledné době narodí dítě. V komentářích se okamžitě dočkali mnoha gratulací, mezi nimiž byli i spoluhráči z brazilské reprezentace.

Neymar už má jedenáctiletého syna, který se jmenuje Davi Lucca, a brzy se dočká sourozence. Brazilský fotbalista jej na svět přivede s přítelkyní Brunou Biancardiovou, se kterou se dal dohromady v roce 2021, ale do ledna 2022 se jim dařilo držet vztah pod pokličkou. O pět měsíců později se sice rozešli, ale poté se zase usmířili, což neslo své ovoce v podobě zplození dítěte. 

"Sníme o tvém životě, plánujeme tvůj příchod a víme, že jsi tady, abys doplnil naši lásku. Děláš naše dny mnohem šťastnější," napsala na své sociální sítě Neymarova přítelkyně. "Narodíš se do krásné rodiny s bráchy, prarodiči, strejdy a tetičkami, kteří tě už teď moc milují. Přijď brzy, dítě, čekáme na tebe," dodala 28letá brunetka. V komentářích se dočkali gratulací například od Richarlisona nebo Viníciuse Júniora, Neymarových spoluhráčů z brazilské reprezentace. Zda to bude chlapeček, nebo holčička, zamilovaný pár ještě neví.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený BRUNA BIANCARDI (@brunabiancardi)

Neymar je nyní mezi zraněnými. 19. února v utkání proti Lille si poranil kotník, což ho pravděpodobně vyřadilo ze zbytku sezony. V letošním ročníku Ligue 1 stihl nastoupit do 20 zápasů, ve kterých vstřelil 13 gólů a na dalších 11 přihrál. V Lize mistrů se v šesti zápasech gólově prosadil dvakrát. 

Neymar se zranil v zápase proti Lille:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události