Další sporty

ANKETA: Odhalte, co se stalo na golfu. Proč hráči přestali hrát a vrhli se k zemi?

Divákům golfového turnaje Mexico Open se naskytla úsměvná podívaná. Golfové hvězdy se kvapně vrhaly k zemi. Důvod, který je k takové rychlé hromadné akci přinutil, se může na první pohled zdát úsměvný. Po zhlédnutí videa si ho můžete tipnout v anketě níže. Pokud chcete rovnou zjistit příčinu, sjeďte k poslednímu odstavci.

Jako by se opakovala situace z Masters v americké Augustě, kde na green začaly padat stromy. Erik van Rooyen se zrovna v Mexiku chystal k odpalu, když se najednou vrhl k zemi a vzápětí ho následovali i jeho soupeři Francesco Molinari, Chez Reavie i jejich nosiči holí. Celou situaci najdete ve videu pod titulkem článku.

​Tipnete si co chaos způsobilo? 

Související obsah

​SPRÁVNÁ ODPOVĚĎ: Ani stromy, zemětřesení či jiné živelné katastrofy. Paniku vyvolal roj včel, který zrovna přelétával nad hřištěm. Ve videu sice pilné pracovnice sotva postřehnete, ale zato můžete slyšet, jak Erik van Rooyen řve: "Bees, bees, bees" (anglicky včely). "Spatřil jsem je a povídám caddimu, že se blíží včely. Koukal na mě, že jsem se zbláznil. Já se vrhl na zem, pak je viděl on a také se skrčil. Milinari s Reaviem se na nás koukali jako na blázny, ale po chvíli, když k nim včely přiletěly, také zalehli. Byla to sranda, ale rozhodně jsem o žihadlo nestál,vyprávěl van Rooyen.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události