Hokej

Noční porce hokejové NHL. Sledujte boje v play-off na Nova Sport i Voyo

Noční porce hokejové NHL. Sledujte boje v play-off na Nova Sport i Voyo
Filip Chytil v utkání s New Jersey | Zdroj: Profimedia.cz

Hokejová NHL nabídne v noci ze soboty na neděli pořádnou porci skvělých zápasů play-off. New York Rangers bude bojovat v šestém duelu s Devils o pokračování série. Utkání s českými hráči nabídneme na Voyo. Podobné to bude mít i Tampa proti Torontu, jež rovněž prohrává 2:3. Souboj těchto týmů poběží na Nova Sport 1 a Voyo. A na stejné stanici mohou fanoušci sledovat i duel mezi Kings a Oilers.

V zámoří vrcholí 1. kolo play-off a k postupu má nakročeno hned několik týmů. Devils s Ondřejem Palátem a Vítkem Vaněčkem mohou na ledě Rangers slavit postup do další fáze, Jezdci s Filipem Chytilem naopak hodlají stav série srovnat na 3:3. 

Rangers přitom první dva zápasy vyhráli a vypadalo to, že si snadno proklestí cestu do 2. kola. Ďáblové ale triumfovali třikrát v řadě a otočili průběžný stav série. Pomohl k tomu i Ondřej Palát, jenž už v sérii dvakrát skóroval. Jak další duel dopadne, mohou fanoušci sledovat od 2:05 na Voyo. 

Na Nova Sport 1 a Voyo poběží od 4:05 i bitva mezi Los Angeles Kings a Edmontonem Oilers, v jehož dresu celou sezonu řádí Connor McDavid. Králové z města andělů prohrávají 2:3 na zápasy a doma chtějí odvrátit konec sezony. Olejáři naopak chtějí postoupit. Nad soupeřem vyhráli dvakrát v řadě a těší se, že přidají třetí triumf a proklouznou do dalšího kola. 

Související obsah

​Nova Sport 1 a Voyo nabídne od 1:05 i třetí noční duel mezi Tampou a Torontem, ve které na tom jsou lépe Maple Leafs. Ti po úvodní prohře třikrát triumfovali, naposledy ale na protivníka nestačili a padli 2:4. Dokážou sérii dotáhnout do úspěšného konce? 

Takhle reagoval Ondřej Palát na svůj 50. gól v play-off a výhru Devils:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události