Fotbal

Po Messim i Neymar. Fanoušci PSG nadávali Brazilci před jeho domem

Po Messim i Neymar. Fanoušci PSG nadávali Brazilci před jeho domem
Neymar a Mbappé (hráči PSG) | Zdroj: profimedia.cz

Ve francouzském PSG se aktuálně neděje nic dobrého. Lionel Messi byl po vynechaném tréninku suspendován a ve francouzské metropoli nebude pokračovat. Argentinské hvězdě fanoušci ve středu pořádně nadávali, pak se přesunuli k domu Neymara, který nehraje od února. Toho rovněž uráželi.

Bez titulu v Lize mistrů či v domácím poháru, to je letošní vizitka francouzského velkoklubu, který pro úspěch udělá téměř všechno. Hvězdami nabitý celek nešlape a po sezoně odejde Messi, dost možná je to konečná i pro Neymara. 

Ve středu fanoušci před sídlem klubu vulgárně uráželi matku Lionela Messiho. Argentinec totiž po nedělní prohře s Lorientem odletěl do Saúdské Arábie, klub ho suspendoval a neprodlouží s ním smlouvu. 

Skupinka fanoušků úřadujícího francouzského šampiona má ale pifku i na další hráče. Například na Neymara, kterému nejsou "hvězdné manýry" cizí. Kvůli zranění nehraje od února, přesto fanouškům leží v žaludku. Brazilce navštívili před jeho domem a požadovali jeho odchod z klubu. 

"Právě odešli od mého baráku," napsal pak Neymar v komentáři na sociálních sítích a přidal uplakaného smajlíka. Právě Neymar už zareagoval na některé příspěvky, ve kterých se píše o špatné náladě v klubu, dokonce se mu měl líbit příspěvek, kde byl vyobrazen s Lionelem Messim v dresu Barcelony.

Na celý incident zareagoval i samotný klub. "PSG co nejdůrazněji odsuzuje nepřípustné a urážlivé jednání skupiny osob, ke kterému došlo ve středu. Klub plně podporuje své hráče, zaměstnance a všechny, kteří se stali terčem takového hanebného chování," zní v klubovém stanovisku.

Související obsah

Jak je vidno, situace v pařížském klubu není ideální. Dokonce se už spekuluje o tom, že PSG změní klubovou filozofii a nebude přivádět hvězdy typu Lionela Messiho či Neymara. Ve Francii se dokonce píše, že bude pařížský klub naslouchat nabídkám na brazilského křídelníka.

Fanoušci se zlobí po poslední domácí prohře s Lorientem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události