MMA

Chodí po horách a hledá medvědy. Nyní český boxer vyzve Tysonova přemožitele

Chodí po horách a hledá medvědy. Nyní český boxer vyzve Tysonova přemožitele
Josef Pekárek | Zdroj: RFA se svolením

Český boxer Josef Pekárek dostal příležitost, která se neodmítá. Už tuto sobotu ho čeká boxerský zápas se světovou legendou Dannym Williamsem, který se proslavil především díky knokautu Mikea Tysona v roce 2004. Od té doby ale uplynula extrémně dlouhá doba a Pekárek věří ve své vítězství. Duel proběhne na turnaji RFA 10 v Havířově.

VÁŠNIVÝ TURISTA

Velké množství bojovníků má nějakou volnočasovou aktivitu, díky které si od bojových sportů odpočinou a pořádně zrelaxují. Josef Pekárek je vášnivý turista a turistiku velmi rád spojuje s hledáním medvědů. "Ve volném čase hodně chodím po horách, v létě turistika, v zimě skialpinismus. Miluju Tatry a rád hledám medvědy," popsal svoje aktivity.

SBĚRATEL BOXERSKÝCH ÚSPĚCHŮ

Není žádným tajemstvím, že postojáři mají oproti MMA bojovníkům za sebou obrovské množství zápasů. Výjimkou není ani Pekárek, který už má mezi provazy bohaté zkušenosti a pyšní se několika skvělými úspěchy. "Stal jsem se vicemistrem České republiky v boxu, pětkrát jsem skončil třetí a vyhrál jsem národní extraligu. Celkem mám 150 zápasů, 103 výher a 3 remízy," vyjmenoval své největší kariérní úspěchy.

OBROVSKÁ ČEST ZÁPASIT S LEGENDOU

I když má Pekárek za sebou velmi úctyhodnou kariéru, do této doby o něm široká veřejnost neměla šanci příliš slyšet. To se změní už tuto sobotu, když ho v zápase prověří světová legenda a jeden ze šesti přemožitelů Mikea Tysona Danny Williams. "Zápasit s Dannym je pro mě obrovská čest a velmi si této šance vážím," řekl Pekárek.

Související obsah

​Williamsovi už je 49 let a je velmi těžké předpovídat, jak bude jejich vzájemný střet probíhat. Podobně to vidí i Pekárek, který rozhodně neočekává jednoduchý zápas. "Netuším, jaký bude průběh zápasu, uvidíme. Nevím, co od soupeře čekat. Bude to boj a budu chtít vyhrát," slibuje Pekárek.

"To, že dal K. O. největšímu boxerovi všech dob, bude mít velkou váhu. Toto vítězství už mu nikdo nevezme, klobouk dolů před ním a jako sportovec má můj velký obdiv," dodal k Williamsovi.

Vstupenky na RFA 10 jsou stále v prodeji. Záznam celého večera si budete moct pustit o 24 hodin později také na Voyo.

RFA uspořádala pyramidu za jeden večer. Z výhry se radoval Ukrajinec se 70 zápasy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události