MMA

Tragický konec elitního zápasníka MMA. Brazilec zemřel po přestřelce v baru

Tragický konec elitního zápasníka MMA. Brazilec zemřel po přestřelce v baru
MMA (Ilustrační foto) | Zdroj: Profimedia.cz

Komunita MMA se vyrovnává s velkou ztrátou. Ve čtyřiatřiceti letech zemřel brazilský fighter Mauro Chaulet, který se stal obětí přestřelky v jednom z barů v Porto Alegre. Elitní bijec se dostal do konfliktu s policistou mimo službu a utrpěl střelnou ránu do zad. Následkům zranění poté podlehl.

Incident se údajně odehrál kolem půlnoci v jednom z barů v severní části brazilského města Porto Alegre. Chauletův ženský doprovod se prý zapletl do slovní potyčky s partnerkou důstojníka vojenské policie, která následně vyústila v ostrou hádku obou mužů a přerostla až v ozbrojený konflikt. 

Zápasník i jeho protivník, jenž byl v době návštěvy baru mimo službu, na sebe totiž podle Daily Mail vytáhli střelné zbraně. Podle zdrojů není jisté, kdo vypálil první, fighter ale údajně střelil policistu do slabin. Sám však dostal ránu do zad. A postřelena byla i žena, která ho doprovázela.

Oba byli stejně jako policista převezeni do nemocnice, kde však Chaulet zraněním podlehl. Informovala o tom společnost Team Goat Management, jež Brazilce zastupuje. 

Související obsah

"Bohužel jsme ztratili dalšího skvělého člověka, oběť brutálního násilí v Brazílii, které se opakuje každý den. Byl jsi výjimečný a nikdy nezapomeneme!" zaznělo v jejím prohlášení. 

Chaulet měl problémy už předtím. Údajně se dopustil ublížení na zdraví nebo použití falešných dokladů. Poslední střet se zákonem se mu stal osudným. MMA tak přišlo o elitního fightera, který naposledy bojoval před rokem v kleci. V kariéře naskočil do 22 profesionálních zápasů a získal 13 výher.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události