Hokej

Přidají Vegas další výhru doma? Sledujte v atraktivním čase na Nova Sport 1

Přidají Vegas další výhru doma? Sledujte v atraktivním čase na Nova Sport 1
Miro Heiskanen v souboji s Nicolasem Royem | Zdroj: Profimedia

Milovníci prodloužení si zatím ve finále konference hokejové NHL mohou mnout ruce. Všechny tři odehrané zápasy se v základní hrací době nerozhodly. Změní se to ve druhém duelu mezi Vegas Golden Knights a Dallasem Stars? O tom se budete moci přesvědčit v neděli od 21:05 na Nova Sport 1 a Voyo. Zápasem vás budou provázet komentátoři Tomáš Borovec a Štěpán Sokol.

Hokejisté Vegas Golden Knights procházejí vyřazovacími boji celkem snadno. V prvních dvou sériích proti Winnipegu a Edmontonu prohráli dohromady pouze tři zápasy, ale proti Dallasu se dá očekávat velká bitva. O tom už napověděl první zápas, kdy Brett Howden rozhodl o výhře 4:3 až v prodloužení. 

Domácí si musí dávat pozor především na útočníka Dallasu Roopeho Hintze, který je se 22 body ze čtrnácti utkání nejproduktivnějším hráčem celého play-off, zdatně mu se 14 body sekunduje i Jason Robertson. Stejně se daří i nejproduktivnějšímu hráči Vegas Jacku Eichelovi, o bod méně pak má rytíř Mark Stone. 

Související obsah

​Pro Dallas také hovoří vzájemné zápasy z letošní sezony. Ve všech třech utkáních základní části dokázali Stars vyhrát, byť je pravda, že dvakrát tomu bylo v prodloužení. Premiérovou výhru si tak hráči Vegas schovali do nejdůležitější části sezony, a to do finále Západní konference. 

Podaří se Dallasu navázat na předchozí úspěchy a přivézt si na domácí stadion alespoň jednu výhru? O tom se budete moci přesvědčit od 21:05 na Nova Sport 1 a Voyo. Utkání budou komentovat Tomáš Borovec a Štěpán Sokol. 

První utkání vyhráli Vegas Golden Knights v prodloužení:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události