MMA

Végha naštvala politá bota při fandění. Výzva od Kincla ho překvapila

Vyhrocený zápas mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem si nenechal ujít ani zápasník Attila Végh. Slovenský fighter v rozhovoru pro TV Nova promluvil o tom, jak se mu duel líbil a komu titul ve střední váze více přál.

Attila Végh, který dokázal Vémolu porazit v tzv. Zápase století, věřil, že Karlos dokáže Kincla zdolat. Na druhou stranu ocenil i kvality Patrika. "Celou dobu jsem strašně fandil Karlosovi. Když spolu nemáme zápas, tak jsem jeho velký fanoušek. Navíc, kdyby vyhrál, tak bych byl pořád jediný zápasník, který ho porazil. Byl to zápas, u kterého hodně lidí tvrdilo, že by měl vyhrát Karlos. Ale není tomu tak, byl to jednoznačně Patrikův zápas. Nebyl to ani extra hezký zápas, ale fyzicky ohromně náročný," zhodnotil slovenský bitkař vyhrocenou bitvu o pás ve střední váze organizace OKTAGON. 

Právě Végh se má s Vémolou utkat v odvetě Zápasu století, nabízela se tak otázka, zdali porážka s Kinclem něco nezmění. "Náš zápas je pořád takový osobní. Byl to jeden obrovský zápas, ale lidé jsou zvědaví i na tento. Na to, že prohrál, nemůžu říct ani slovo. Chci dát Karlosovi šanci, stejně jako on dal mně předtím. Navíc ten zápas mám už v hlavě," vysvětlil 38letý slovenský bijec, že s odvetou počítá. 

Související obsah

​Attila Végh by si zároveň mohl střihnout duel i s Patrikem Kinclem, který ho po výhře nad Vémolou vyzval k zápasu. "Jsem překvapený, že na mě Patrik ukázal. Já se jen postavil, abych ukázal, že se ho nebojím. Ale já bych s ním určitě nešel do nižších vah. Protože jsem v devět trojce (kategorii do 93 kilogramů, pozn.red.). Na druhou stranu Karlos předvedl takový výkon, ukázal bojovné srdce po celou dobu. Pětkrát pět minut. Víme, jaký má styl, ale Patrik se na něj výborně připravil, a proto také vyhrál," dodal k duelu slovenský zápasník, kterého naštvalo, že mu někdo při fandění v první řadě polil boty.

"Někdo mi vylil nějakou zelenou malinovku na nohu, z toho jsem měl fakt nervy. Je to materiální věc, ale mám to v sobě, že potřebuju čistotu a tak. Jsem na to trošku háklivý," smál se. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události