Hokej

Jágr v Pittsburghu vtipkoval o návratu k Penguins. Fanoušci po něm stále blázní

Jaromír Jágr i ve svých 51 letech stále hraje nejvyšší českou hokejovou soutěž. Dlouhé roky také válel v zámořské NHL a do USA se česká legenda vrátila minulý víkend a kromě volnočasových aktivit stihl i autogramiádu s fanoušky Penguins, setkal se s některými bývalými spoluhráči z Pittsburghu a také vtipkoval o návratu.

Jaromír Jágr se vrátil na místo činu. Přijel do Pittsburghu, města, kde získal dva Stanley Cupy. V dresu Penguins hrál naposledy před 22 lety, ale je zde stále legendou. 

Uplynulý víkend si kladenský rodák udělal výlet za moře a v rámci něho navštívil i svůj bývalý klub. V Pittsburghu absolvoval autogramiádu a potkal se i s některými bývalými spoluhráči a fanoušky. Na Jágra čekali příznivci pensylvánského týmu v dlouhé frontě. Kromě podpisu se s ním také mohli vyfotit

Související obsah

​Mimo jiné se český hokejista potkal také s Paulem Coffeym, se kterým oblékal dres Tučňáků v sezonách 1990/91 a 1991/92. "Paul Coffey byl nadpřirozený obránce. Měl sezony, kdy dělal přes 100 bodů a na ledě snad místo bruslení létal. Když chtěl, zavezl to před bránu úplně sám. Nahrál mi na spoustu gólů, ale hlavně mi po mém příchodu neskutečně pomohl," napsal ke své fotce s kanadským hokejistou Jágr. 

​Česká hokejová legenda se šla podívat i do kabiny Penguins. Ve videu, které Jágr sdílel na svých sociálních sítích, odpovídal na otázku ohledně návratu do týmu. "Zatím ne, musím se dostat do formy. Mám asi 25 kilo navíc," říká ve videu v nadsázce Jágr. "Tady musíme vyměnit pár hráčů, abychom zase udělali play-off. Ten končí, ten taky. Tady toho si necháme, kdo to je? Crosby," s úsměvem vtipkoval 51letý hokejista.

Na zápasy Kladna s Jaromírem Jágrem se jezdí dívat fanoušci z celého světa:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události