Fotbal

Sparta sbírá gratulace: Štáfek, Tvrdík a vzkaz přišel i z Manchesteru United

Sparta sbírá gratulace: Štáfek, Tvrdík a vzkaz přišel i z Manchesteru United
Jan Kuchta se raduje | Zdroj: profimedia.cz

Po zisku 37. titulu v klubové historii na Letnou přicházejí gratulace nejen od fanoušků, ale také od slavných osobností ze světa sportu i showbyznysu, a to nejen z Česka, ale i ze zahraničí. Z ostrovů poslal gratulace třeba velkoklub Manchester United. Podívejte se, kdo všechno na sociálních sítích gratuluje.

Novým mistrům mezi prvními gratuloval předseda představenstva rivalské Slavie. "Gratuluji AC Sparta Praha k zisku ligového titulu 2022/23," napsal na sítích Jaroslav Tvrdík. Po svém poblahopřála i slavistická ikona. "Naštěstí to musím říct jednou za devět let a doufám, že to tak i zůstane. Gratuluji AC Sparta Praha fotbal k titulu," napsal čerstvě padesátiletý Vladimír Šmicer.

To sparťanská ikona Tomáš Řepka si konec čekání užívá naplno. Úspěch Kuchty a spol. mu připomněl čtyři tituly, které v dresu Sparty získal on. "TAK JSME SE DOČKALI. Po 9 letech a konečně je to tam! Protože ten pocit znám, tak klukům přeju, ať si to užijí, a velká gratulace," vzkázal na instagramu.

Z české ligy přišly gratulace třeba z Jablonce. "Těšíme se na novou sezónu a další společné souboje," přišlo z Podještědí. 

Gratulace k zisku 37. titulu v klubové historii přišly i od velkoklubu z Premier League. Spartě a hostujícímu gólmanovi Matěji Kovářovi poslal vzkaz Manchester United.

Gratulace bývalému trenérovi Brianu Priskemu přišly z jeho minulého působiště FC Midtjylland v Dánsku.

Související obsah

​Gratulace přidala hokejová Sparta. "Sparta vládne Česku. Tak, jak to má být! Gratulujeme, naše fotbalová sestro," napsali hokejisté. Před bývalými spoluhráči smeknul David Moberg Karlssson, který loni z Letné odešel do Japonska.

Není divu, že s gratulacemi přispěchali režisér a polo-profesionální fotbalista Jakub Kohák i jeho spoluhráč a kolega z branže Jakub Štáfek. Své emoce sdílel i představitel Jardy Kužela a sparťan v jedné osobě David Novotný: "Nejde se toho nabažit, furt nemám dost. Zpívám, bulím, křičím. Hlavně se tlemím... boží."  Ve stories se zmínil i biatlonista Michal Krčmář  A gratulací od sportovních a známých osobností přibývá.

Po návratu fotbalistů do Prahy se slavilo. Priske létal vzduchem. Podívejte se:

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události