Fotbal

Zidane má od Ronaldova týmu snovou nabídku. Nabízí mu 3,5 miliardy

Zidane má od Ronaldova týmu snovou nabídku. Nabízí mu 3,5 miliardy
Cristiano Ronaldo, Zinedine Zidane a ušatý pohár pro vítěze Ligy mistrů | Zdroj: Profimedia.cz

Jeden z nejslavnějších francouzských fotbalistů historie a poté také úspěšný trenér Zinédine Zidane již téměř dva roky čeká na další trenérské angažmá. Dává si na čas, ale nabídky mu stále chodí. Například saúdskoarabský Al Nassr, kde hraje jeho bývalý svěřenec Cristiano Ronaldo, nabízí astronomické 3,5 miliardy korun.

Slavného Zidana není potřeba déle představovat. Jedná se o velkou fotbalovou legendu, která byla úspěšná jako hráč a později i jako trenér. Naposledy vedl Real Madrid, se kterým jako trenér získal tři tituly v Lize mistrů, v létě roku 2021 ale řekl sbohem.

V jednu dobu snil o postu trenéra francouzské fotbalové reprezentace, ale trenéru Deschampsovi byla prodloužena smlouva, a tak z toho sešlo. Mluvilo se také o postu hlavního kouče v PSG, ale ani tato varianta nakonec neklapla. 

Související obsah

Podle webu Foot Mercato ale přišla nabídka i z Al Nassru, který do toho poslední měsíce šlape a v lednu získal Cristiana Ronalda. Francouzský web uvádí, že by měl Zidane brát 150 milionů eur díky dvouleté smlouvě.

Ve Francii se ale píše o tom, že je velmi nepravděpodobné, že by ambiciózní Zidane takovou nabídku přijal. Bývalý skvělý záložník totiž touží po velkých výzvách v nejlepších ligách světa, kam ta v Saúdské Arábii nepatří. Ale kdo ví, jestli nakonec "Zizou" nezamíří do Juventusu, který by se v létě mohl rozloučit s koučem Allegrim. 

V Al Nassru září Cristiano Ronaldo. Podívejte se na jeho poslední trefu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události