MMA

Ebanie Bridgesová opět provokuje. Šaty s naditým dekoltem odrovnala McGregora

Ebanie Bridgesová opět provokuje. Šaty s naditým dekoltem odrovnala McGregora
Boxerka Ebanie Bridgesová | Zdroj: Touchlinepics / Alamy Live News / Profimedia

Úspěšná boxerka Ebanie Bridgesová na sebe upozorňuje nejen svými sportovními výkony, ale také vnadami, které takřka nikoho nenechají chladným. Naposledy okouzlila i slavného MMA fightera Conora McGregora, se kterým se potkala na ženském zápase v Dublinu. Oba úspěšní sportovci se spolu vyfotili, nejvíc ale upoutaly Australančiny šaty, jež měly hodně odvážný výstřih. Fanoušci tak hned začali špičkovat a šestatřicetiletá kráska se nakonec za svůj oděv omluvila.

Slavná boxerka patří mezi nejhezčí sportovkyně a dává svou fyzickou krásu hodně na odiv, naposledy se odvázala při ženském zápase v Dublinu, v němž spolu zápasily Katie Taylorová a Chantelle Cameronová. 

Australanka totiž vyrazila na akci v hodně odvážných šatech s hlubokým výstřihem, který musel zaujmout snad všechny přítomné. Není divu, že Bridgesová okouzlila i slavného MMA zápasníka Conora McGregora, s nímž se i vyfotila. 

A fanoušci si ji začali ihned dobírat. Ruka populárního Ira, jíž sportovkyni na snímku objímá, je totiž povážlivě blízko jejích prsou. Jeden z příznivců se dokonce ptal, jestli je s něčím takovým v pohodě McGregorova partnerka.

Související obsah

​Sledující se navíc rozdělili na několik táborů. Někteří Australanku za oděv kritizují, jiní ji nepokrytě obdivují. Sama Bridgesová proto přidala na instagram video ve stejných luxusních šatičkách a doplnila ho zajímavým popiskem.

"Protože si tyhle šaty zaslouží víc lásky," zareagovala na vlnu komentářů, která se kvůli ní strhla. Za svůj outfit se dokonce omluvila, když podle Daily Star uvedla v rozhovoru pro iFL TV, že jí málem z šatů vypadla prsa. 

McGregor si v minulosti vyzkoušel i slavnostní nadhoz. Moc mu to ale nešlo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události