Fotbal

Kahn o vyhazovu: Nemohl jsem ani na zápas. Tvrzení, že jsem byl vyděšený? Lež

Kahn o vyhazovu: Nemohl jsem ani na zápas. Tvrzení, že jsem byl vyděšený? Lež
Oliver Kahn | Zdroj: Profimedia.cz

Mnichovský Bayern v sobotu vybojoval titul v Bundeslize, ani to však nezabránilo nejvyššímu vedení klubu, aby odvolalo z funkce generálního ředitele bývalého brankáře Olivera Kahna. Ten se o odvolání dozvěděl už v pátek a nebyl s týmem ani na zápase v Kolíně nad Rýnem. Dokonce se začaly šířit zvěsti, že byl z padáka vyděšený. Třiapadesátiletý rodák z Karlsruhe ale vše popřel a popsal, jaký byl konec z jeho pohledu.

Zatímco se hráči a realizační tým Bayernu radovali ze zisku mistrovského titulu, Oliver Kahn polykal hořkou pilulku. Na veřejnost se totiž dostala informace, že byl odvolán z pozice generálního ředitele klubu. 

Stalo se tak už v pátek a kuloáry se prý začaly šířit zvěsti, že když bývalému brankáři dali padáka, byl hodně vyděšený. Rodák z Karlsruhe ale veškeré spekulace vyvrátil v komentáři na svém twitteru, kde se k situaci vyjádřil. 

"Tvrzení, že jsem se vyděsil, když jsem byl informován o výpovědi, rozhodně není pravdivé. V pátek mi zavolal Herbert Hainer a řekl mi o tom. Byl to klidný a věcný rozhovor. Jen mě zajímalo, proč se vedení tak rozhodlo. V sobotu ráno jsem dostal zprávu, že nemůžu na zápas. Toto rozhodnutí jsem přijal s klidem," popsal, jak vše probíhalo.

Související obsah

Právě fakt, že nemohl vyrazit do Kolína a slavit přímo na místě, ho mrzel nejvíc. "Samozřejmě jsem zklamaný, ale za titul jsem opravdu šťastný. Jsem šťastný za tým, trenéra i naše fanoušky," řekl, že necítí ke klubu kvůli vyhazovu žádnou zášť.

Bayern po nervydrásajícím posledním kole Bundesligy vybojovat po výhře nad Kolínem titul:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události