Fotbal

Sparta by mohla přivést první posilu. Přijít by mohl americký reprezentant

Sparta by mohla přivést první posilu. Přijít by mohl americký reprezentant
Bryan Reynolds (vpravo) | Zdroj: Profimedia

Vedení fotbalové Sparty bezprostředně po zisku titulu na nic nečeká a má nejspíš vyhlédnutou první letní posilu. Tou by mohl být krajní obránce a americký reprezentant Bryan Reynolds, jenž patří AS Řím.

Bryan Reynolds je krajní obránce hrající převážně na pravé straně. Poslední sezonu strávil v belgickém týmu KVC Westerlo, ale je kmenovým hráčem AS Řím. V Jupiler League letos odehrál 31 zápasů, ve kterých dal jeden gól a na dalších pět přihrál.

V italské Serii A se ale 21letý bek pořádného herního vytížení zatím nedočkal. Odehrál pouze pět zápasů a dohromady jen 285 minut. Přesto je o jeho služby velký zájem.

Podle webu The Athletic o něj má zájem West Ham, ale i další týmy z Anglie, Belgie nebo Nizozemska. Nejpravděpodobnější variantou je opravdu přestup k Hammers, odkud by měl následně putovat na hostování do pražské Sparty, kde by měl získat větší herní vytížení. Sparťanské vedení ví, že na pravém kraji obrany musí posílit, protože výkony Tomáše Wiesnera a Jana Mejdra nebyly ideální.

Související obsah

​Reynolds pravidelně nastupoval za mládežnické reprezentace USA, ale tři starty si odkroutil i za seniorský národní tým. V roce 2016 se stal navíc nejmladším hráčem, který kdy podepsal smlouvu s FC Dallas. Tehdy mu bylo 15 let.

Takto probíhaly oslavy sparťanského titulu na Letenské pláni:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události