Fotbal

Slavia opět loví ve Skandinávii. Zájem má o talentovaného záložníka

Slavia opět loví ve Skandinávii. Zájem má o talentovaného záložníka
Fanoušci Slavie Praha v utkání s Panathinaikosem | Zdroj: Michal Beranek / CNC / Profimedia

Fotbalové Slavii se v minulosti vyplatily nákupy ze Skandinávie. Příkladem jsou Alexander Bah, Igoh Ogbu či Christos Zafeiris. Proto vedení pražského klubu na této cestě zůstává a údajně má zájem o dalšího hráče – dvaadvacetiletého záložníka Conrada Wallema z týmu Odds BK.

Alexander Bah přišel z Dánska a po několika úspěšných měsících ve Slavii si vysloužil velký přestup do lisabonské Benficy. Pražané tak pokračovali v nákupech a z Norska v minulém ročníku přivedli obránce Ogbua a záložníka Zafeirise. Oba se sešívaným brzy vyplatili. 

Podle norského webu Nettavisen Sport poslala Slavia druhou nabídku na záložníka Conrada Wallema z týmu Odds BK. Ten v minulosti hrál i za norskou devatenáctku a letos dal za Odds tři góly za 9 utkání. V minulém ročníku skóroval čtyřikrát a přidal šest asistencí. 

Související obsah

Podle již zmiňovaného webu se jedná o druhou nabídku Slavie, ta z minulého týdne byla odmítnuta. Údajně byla ve výši 24 milionů korun. Wallem na konci roku podepsal novou smlouvu, kterou má v klubu z města Skien až do roku 2026. 

Přestupové okno v Česku se otevírá 21. června a Slavia již přivedla Mojmíra Chytila z Olomouce. Zájem má ale i o jiné hráče z tuzemské soutěže.

Wallem by se mohl těšit na skvělé fanoušky. Takhle příznivci Slavie pochodovali na stadion Sparty před pražským derby: 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události