Fotbal

Před 20 měsíci čelil Mandous tragédii, nyní září štěstím. Narodil se mu syn

Před 20 měsíci čelil Mandous tragédii, nyní září štěstím. Narodil se mu syn
Aleš Mandous | Zdroj: Profimedia

Brankář fotbalové Slavie Aleš Mandous má velký důvod k radosti. Společně s přítelkyní Terezou přivítali na světě syna Tobiase. Na sociálních sítích tuto informaci zveřejnil hráčův klub. Tentokrát naštěstí vše dobře dopadlo. Před dvaceti měsíci mladý pár o nenarozené dítě přišel.

Slavia Praha sice skončila ve Fortuna lize až na druhém místě, u Aleše Mandouse doma je ale veselo. V neděli se mu narodil syn Tobias. "Vítáme na světě nejnovější přírůstek do slávistické rodiny! Rodičům moc gratulujeme!" stojí v příspěvku na oficiálním twitterovém účtu klubu. 

Je to částečná "náplast" na tragédii, která Aleše Mandouse a partnerku Terezu potkala v říjnu 2021. Tehdy přišli o nenarozené dítě, kvůli čemuž hráč opustil sraz české reprezentace a neodletěl na kvalifikační utkání do Ruska, kde tým Jaroslava Šilhavého hrál s Běloruskem. 

V letošní sezoně toho Mandous mnoho neodchytal. V lize nastoupil pouze do deseti utkání, k čemuž přidal jeden start v MOL Cupu. Příležitosti dostával alespoň v Evropské konferenční lize, kde odehrál osm duelů. 

Kapela Iron Maiden si zahrála proti výběru Slavie. Výtěžek jde na charitu:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události