MMA

RFA řeší velké problémy. Humburgerův soupeř zrušil titulový zápas

RFA řeší velké problémy. Humburgerův soupeř zrušil titulový zápas
Zápasník MMA Dominik Humburger | Zdroj: Nova Sport

Bojová organizace RFA měla na sobotu 10. června naplánovaný první titulový zápas podle pravidel MMA v historii bojové ligy. Místo toho ale přišel velký šok, soupeř Dominika Humburgera navyšoval nároky a nakonec zrušil zápas. Česko-slovenská organizace tak hledá náhradu za Nenada Avramoviče.

Kdo jiný by měl v RFA dostat titulovou šanci než český zápasník a voják z povolání Dominik Humburger (6-0), který Česko reprezentuje také v polské organizaci KSW, kde má dvě výhry. Jeho soupeřem o pás měl být Srb Nenad Avramovič (11-8), který v RFA porazil Davida Hoška a Milana Ďatelinku. 

Akce RFA 11 se bude konat v Bratislavě již 10. června a hlavním zápasem je právě boj o titul v kategorii do 84 kilogramů. "Z nepochopitelných důvodů zrušil Nenad Avramovič titulový zápas s Dominikem Humburgerem. Vyměnil svůj management, začal měnit podmínky a nakonec zápas zrušil," oznámil promotér RFA Boris Marhanský v oficiálním prohlášení

Související obsah

"Dominikovi hledáme celý den soupeře, chceme, aby do boje o titul šel. Bude to zatím dočasný titul," dodal Marhanský. RFA údajně řeší i dopsání Davida Hoška na kartu a je dost možné, že se v Bratislavě bude konat i jiný titulový zápas. 

"Příprava byla odjetá na 100 %. Teď se jen modlím, abych dostal tu šanci ji předvést," komentoval Humburger změny na svém instagramu. Libereckého vojáka toto potkalo podruhé v řadě, na KSW v Česku se mu taktéž změnil soupeř. Tehdy dostal Brazilce Jorgeho Buena, kterého udolal na body. RFA by měla o změnách informovat v úterý. 

Podívejte se na poslední zápas Dominika Humburgera v KSW:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události