Fotbal

Osmnáctiletý fotbalista nepřežil dopravní nehodu. Zemřel v nemocnici

Osmnáctiletý fotbalista nepřežil dopravní nehodu. Zemřel v nemocnici
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Tragédií skončila dopravní nehoda, ke které došlo v neděli mezi městy San Vincenzo a Donoratico ve střední Itálii. Auto srazilo skútr, na kterém jeli dva mladíci, kteří byli okamžitě převezeni do nemocnice. Jedním z nich byl 18letý fotbalista US Livorno Anwar Megbli, který smrtelným zraněním v pondělí podlehl. Druhý z nich je na jednotce intenzivní péče. Policie zahájila vyšetřování řidiče automobilu.

Anwar Megbli oblékal dres Livorna, které momentálně hraje v Serii D. Pravidelně nastupoval ve výběru do devatenácti let, ale občas byl povolán i do seniorského výběhu, kde si připsal jeden start. Další už ale nepřidá. Víkendová nehoda se mu stala osudnou. 

V neděli, jak popsal italský server today.it, cestoval se svým kamarádem na skútru. Když přejížděli silnici Aurelia mezi městy San Vincenzo a Donoratico, narazilo do nich zezadu vozidlo a srazilo je k zemi. Sanitka oba mladíky okamžitě převezla do nemocnice Cisanello v Pise. Lékaři udělali vše pro to, aby je mohli zachránit, ale u Megbliho se jim to nepodařilo. Jeho kamarád zůstává na jednotce intenzivní péče ve vážném stavu. 

K tragické události se vyjádřil na sociálních sítích hráčův klub Unione Sportiva Livorno 1915. "Ne, v 18 letech prostě nemůžete zemřít. Po tragické dopravní nehodě mezi San Vincenzem a Donoraticem, ke které došlo v noci ze soboty na neděli, přišel o život Anwar Megbli, útočník narozený v roce 2005 z našeho juniorského týmu. V minulé sezoně se několikrát dostal do prvního týmu. Celý klub vyjadřuje svou nejhlubší soustrast rodině v této velmi bolestivé chvíli."

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události