Fotbal

Potvrzeno: Messi bude hrát za Beckhamův klub na Floridě

Potvrzeno: Messi bude hrát za Beckhamův klub na Floridě
Lionel Messi (vlevo), David Beckham (uprostřed), Marco Verratti (vpravo) | Zdroj: profimedia.cz

Přestup Lionela Messiho do Interu Miami je hotový. Sám 35letý Argentinec svůj odchod do zámoří potvrdil v rozhovoru pro španělský deník Mundo Deportivo. Později večer jeho přestup posvětil i samotný klub z MLS.

Messi se ve středu večer rozhodl poskytnout exkluzivní rozhovor pro Mundo Deportivo, kde promluvil o své fotbalové budoucnosti. "Rozhodl jsem se, že pojedu do Miami. Ještě to nemám na sto procent uzavřené. Některé věci mi chybí, ale rozhodli jsme se pokračovat v cestě," potvrdil, že jeho další kroky míří do týmu ze zámoří. 

Jeho slova pro španělský deník následně stvrdil i samotný klub, který na sociálních sítích zveřejnil video. 

Argentinec také promluvil o spekulacích ohledně jeho odchodu do Saúdské Arábie či Barcelony. "Peníze v tomhle případě se mnou nebyl problém. Nicméně tohle téma jsme ve smlouvě s Barcelonou ani neřešili. Poslali mi nabídku, ale nikdy to nebyl oficiální a písemně předložený návrh," řekl Lionel Messi v rozhovoru. "Nebylo to o penězích, jinak bych šel do Saúdské Arábie," dodal sedminásobný držitel Zlatého míče. 

Související obsah

​V Interu Miami by si měl Lionel Messi přijít na 50 milionů eur ročně (cca 1,2 miliardy korun). Naopak pokud by kývnul na štědrou nabídku od saúdskoarabského Al-Hilalu, mohl si přijít až na 400 milionů dolarů, tedy až 8,5 miliardy korun ročně.

Messi naposledy působil v PSG, rozlučka s pařížským týmem se ale moc nepovedla:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události