MMA

Dvořák si v Kanadě užívá procházku a relax ve vaně. Porážku si nepřipouští

Českého MMA bijce Davida Dvořáka čeká už 11. června jeho šestý zápas v UFC. 31letý fighter musel řešit velké nepříjemnosti, když se mu na poslední chvíli měnil soupeř. Nakonec se Dvořák na kanadském galavečeru utká s Australanem Stephenem Ercegem. Jak se český MMA zápasník na zápas těší?

Dvořák se měl původně utkat s osmičkou muší váhy Mattem Schnellem, jenže Američan kvůli zranění nakonec odstoupil. Vedení UFC se tak snažilo najít pro českého fightera rychle náhradu, což se mu nakonec podařilo. "Odjel jsem fakt dlouhou a náročnou přípravu, kterou chci prodat. A je mi ve finále jedno, s kým budu zápasit. Nepřipadalo ani v úvahu to, že bych odjel domu bez zápasu," vysvětlil David Dvořák při online tiskové konferenci. 

31letý zápasník má aktuálně za sebou dvě porážky, a další prohra by mu tak v nejprestižnější organizaci MMA mohla zavařit. "Porážka by mi v UFC samozřejmě zavařila, ale já na to vůbec nemyslím, já jdu vyhrát. Je jedno, jestli mám tři vítězství, nebo dvě porážky, chci ten zápas vyhrát a tyhle myšlenky si vůbec nepřipouštím. Já už jsem vítěz teď a v sobotu to jenom potvrdím," dodal sebevědomě Dvořák. 

Související obsah

Český fighter se následně rozpovídal i o tom, jak tráví volné chvíle v kanadském Vancouveru, kde se ze soboty na neděli uskuteční galavečer UFC 289. "Většinou mám dvakrát denně nějaké tréninky, pak jdeme na nějakou procházku. Taky mám moc rád vanu a rád se do ni jen tak naložím a relaxuju. Prostě mám takovou pohodu," vypráví český zápasník, který nedávno také promluvil o své další vášni, a to sice o hraní šipek. 

Ostatně na šipkařském Czech Darts Open dostal MMA zápasník zbrusu nové šipky od předního českého šipkaře Vítězslava Sedláka. "Šipky jsem si nebral a ani jsem s nimi zatím nehrál. Zatím jsem čas věnoval svým tréninkům, ale s Víťou jsme domluvení, že ho po fightu navštívím a zahrajeme si," dodává s úsměvem Dvořák.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události