Hokej

Pastrňákovi se narodila dcera. Nemůžu být pyšnější, rozplývá se šťastný táta

Hokejista David Pastrňák má velký důvod k radosti. Společně s přítelkyní Rebeccou se dočkal narození dcery, které dali jméno Freya Ivy. V pátek ráno to oznámil na sociálních sítích. Stalo se tak po téměř dvou letech, co mladému páru zemřel šest dní starý syn Viggo.

David Pastrňák má za sebou nejlepší sezonu v kariéře. V 82 zápasech základní části NHL nastřílel 61 branek, k čemuž přidal 52 asistencí. Se 113 body se stal třetím nejproduktivnějším hráčem celé soutěže. Nyní se dočkal velkého úspěchu i v osobním životě. Narodila se mu dcera Freya Ivy. 

"Freya Ivy Pastrňák už je na světě. O tomto momentu jsme dlouho snili a já nemůžu na moje dvě krásné holky být více pyšný," rozplýval se hokejista na sociálních sítích a vzpomněl i na svoji přítelkyni Rebeccu. "Nemůžu se dočkat, až tě uvidím, jak budeš ta nejlepší máma našeho malého prcka," doplnil v příspěvku na sociálních sítích. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Pasta (@davidpastrnak)

Související obsah

​Dcera Freya Ivy se Pastrňákovi narodila skoro dva roky po velké tragédii. V červnu 2021 mu zemřel teprve šestidenní syn Viggo. Příčiny ale tenkrát nesdělil. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události