APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Vítěz Ligy mistrů do toho praštil. Mezi hosty byla i plejáda fotbalových hvězd

Vítěz Ligy mistrů do toho praštil. Mezi hosty byla i plejáda fotbalových hvězd
Bernardo Silva se svou partnerkou Ines | Zdroj: Profimedia.cz

Během fotbalové letní přestávky se roztrhl pytel se svatbami a ženatým mužem se stal i záložník Manchesteru City Bernardo Silva. Ten v rodném Portugalsku uzavřel sňatek se svou přítelkyní Ines Tomazovou. Veselce přihlížela i řada fotbalových hvězd, třeba Riyad Mahrez, Rúben Dias, Kyle Walker nebo João Cancelo.

Loni v květnu se zasnoubili, letos v dubnu oznámili, že čekají svého prvního potomka. A teď už jsou svoji. Pětadvacetiletá Ines Tomazová a osmadvacetiletý Bernardo Silva se vzali na vinici v údolí Douro, které se nachází ve vnitrozemí poblíž Porta.

Na svatbě se podle Daily Mail objevilo na 250 hostů, kteří mohli u nevěsty obdivovat nádhernou svatební róbu od návrháře Oscara de la Renty, jež mírně zakryla i těhotenské bříško. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený APRIL IVY (@aprilivymusic)

Ženich měl oblek od zakázkových krejčích Rosa & Teixeira z Lisabonu a svatbu si oba užili i proto, že se jí zúčastnila spousta blízkých i přátel. Nechyběla třeba fotbalistova sestra Maria Carvalhová, která se živí jako zpěvačka a na oslavě i vystoupila. Mezi hosty byli také Riyad Mahrez, Rúben Dias, Kyle Walker nebo João Cancelo. 

Novomanželé žádné fotky zatím na svých sociálních sítích nezveřejnili, o to se postarala zpěvačka April Ivyová, která se pochlubila na instagramu snímky své róby i šťastného páru. 

Silva, jenž letos vyválčil se Citizens treble, tak zaznamenal další letošní úspěch. Tentokrát na poli soukromého života. S Tomazovou začal chodit v roce 2020, a to poté, co se rozešel s francouzskou modelkou Alicí Verrandovou. Novou lásku tak pojal za manželku přibližně po třech letech. 

Související obsah

​Nejvíc se sblížili v době epidemie covidu-19, momentálně spolu žijí v Manchesteru se dvěma psy a po svatbě už se těší i na miminko. 

V červnu Manchester City poprvé v historii ovládl Ligu mistrů. A s ním i Bernardo Silva:

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události