Další sporty

Vnadná boxerka Bridgesová strávila noc s McGregorem. Je jiný, než jak se zdá

Vnadná boxerka Bridgesová strávila noc s McGregorem. Je jiný, než jak se zdá
Ebanie Bridgesová a Conor McGregor | Zdroj: Profimedia.cz

Úspěšná boxerka Ebanie Bridgesová se rozpovídala o času, který v rámci spolupráce strávila se slavným MMA zápasníkem Conorem McGregorem. Australanka Ira doprovázela na zápas mezi Anthonym Joshuou a Robertem Heleniem, kde propagovala jeho značku Forged Irish Stout. Pak se nechala slyšet, že je známý bouřlivák úplně jiný, než jak působí na okolí a fanoušky.

Bridgesová si McGregorovy přízně užila dosyta. V aréně pro boxerský zápas mezi Joshuou a Heleniem usedla na to nejlepší místo, a to právě po boku slavného Ira. Navíc oblékla speciální crop top, jímž zpropagovala zápasníkovu značku Forged Irish Stout. Celý večer a noc tak strávila s fighterem, jenž je proslulý výkony v kleci i průšvihy.

Spolupráci jí nabídl právě jeho tým. "Conorův tým mě oslovil a zeptal se mě, jestli půjdu do Joshuova zápasu a jestli bych měla zájem o spolupráci," uvedla pro Daily Star, jak se k takové příležitosti dostala. 

Protože s McGregorem byla hodně dlouho, rozpovídala se následně o tom, jak na ni bijec působí. A rozhodně nešetřila superlativy. "Je milý, zábavný, podporující a opravdu pozitivní. Také je starostlivý a chce jen, aby byli všichni v pořádku. Ale pravděpodobně je to něco, co lidé nevidí. V jistém smyslu mi ho je líto, zvlášť na veřejnosti," uvedla vnadná boxerka.

Související obsah

Zároveň se nechala slyšet, že na zápasníka působí enormní tlak. "Veškerá bezpečnost kolem něj a nutnost dávat si vždy pozor na to, co říkáte, je velmi extrémní," řekla žena, která má na instagramu už více než 770 tisíc sledujících. Díky přátelství s McGregorem by si navíc mohla ještě polepšit. 

"Conor mi nedal žádné konkrétní obchodní rady, jen mě podporuje a povzbuzuje v tom, co dělám. Je oporou a inspirací," uzavřela. 

McGregor si v minulosti zkusil slavnostní nadhoz. Moc se mu nepovedl:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události