MMA

Slavný rapper vsadil na obhájce titulu v UFC. Přišel o miliony korun

Slavný rapper vsadil na obhájce titulu v UFC. Přišel o miliony korun
Israel Adesanya (vlevo) a rapper Drake (vpravo) | Zdroj: koláž TN.cz - obě fota profimedia

V noci se urodilo podle expertů a fanoušků jedno z největších překvapení v historii UFC. Několikanásobný šampion střední váhy padl v titulovém zápase se Seanem Stricklandem, který byl až náhradníkem na pozici titulového vyzyvatele. A pořádně to pocítil například kanadský rapper Drake, který na Adesanyu vsadil přes 11 milionů korun.

Israel Adesanya byl velkým favoritem, ale už v prvním kole byl na pokraji knokautu. Náhradník Sean Strickland se postaral o jednu z největších senzací v historii UFC. Rodáka z Nigérie, který měl v "lize mistrů" do té doby pouhé dvě prohry, udolal nakonec na body.

Pořádně toto překvapení pocítil i slavný kanadský rapper Drake. Ten vsadil na to, že Adesanya knokautuje Stricklanda v kurzu 1.84 za astronomických 500 000 dolarů (11,4 milionu korun). Vyhrát mohl téměř dvojnásobek. 

Související obsah

Ale to se nestalo. Adesanya tahal za kratší konec a nakonec padl na body. Kanaďanovi to ale moc chybět nebude, je totiž jedním z nejbohatších umělců a podle webu Capitalism.com jeho bohatství dosahuje hodnoty 250 milionů dolarů (téměř 6 miliard).

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený champagnepapi (@champagnepapi)

Do UFC se mohl podívat i zápasník Brichta, ale organizaci odmítl:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události