Další sporty

Velký malér pro hráče NBA. V hotelu měl škrtit svou přítelkyni. Policie ho zatkla

Velký malér pro hráče NBA. V hotelu měl škrtit svou přítelkyni. Policie ho zatkla
Basketbalista Kevin Porter Jr. | Zdroj: profimedia.cz

Ve velkém maléru je křídlo Houstonu Rockets Kevin Porter Jr. 23letý basketbalista byl zatčen poté, co údajně napadl svou přítelkyni. K incidentu už se vyjádřil i jeho klub.

"Jsme v procesu shromažďování informací týkajících se záležitosti ohledně Kevina Portera Jr.," uvedl Houston v prohlášení. Podle ESPN měl 23letý basketbalista napadnout svou přítelkyni a bývalou basketbalovou hráčku Kysre Gondrezickovou. K incidentu došlo v neděli v newyorském hotelu. 

"Po příjezdu byli strážníci informováni, že 26letá žena utrpěla tržnou ránu na pravé straně obličeje a stěžuje si na bolest v krku. Předběžné vyšetřování na místě zjistilo, že ji jedinec několikrát udeřil do těla a položil své ruce kolem jejího krku," uvedla mluvčí newyorské policie. 

Související obsah

​Křídlo Houstonu Rockets tak bylo v pondělí ráno zatčeno a nyní čelí obvinění z napadení a škrcení. Kevin Porter Jr. zároveň obdržel výhružku od sestry Kysre Gondrezickové. Ta mu na sociálních sítích vzkázala tohle: "Myslíš, že se dotkneš mé sestry a tobě se nic nestane? Máš to spočítané. Doufej a modli se, že budeš moci ještě někdy chodit, natož driblovat," napsala mu na instagramu

To basketbalová hvězda Bostonu si v NBA vydělá rekordní balík:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události