Fotbal

Schick je zpátky v tréninku. Leverkusen zveřejnil fotky českého reprezentanta

Schick je zpátky v tréninku. Leverkusen zveřejnil fotky českého reprezentanta
Patrik Schick | Zdroj: Profimedia

Skvělou zprávu, respektive fotky, zveřejnil na sociálních sítích Bayer Leverkusen. Ten nasdílel galerii českého reprezentanta Patrika Schicka, jak už je zpět v tréninku. Hrát by měl pravděpodobně na začátku října.

Schick naposledy nastoupil 9. března, když odehrál dvě minuty osmifinále Evropské ligy proti Ferencvárosi. Od té doby vůbec nic. Jak v klubu, tak v reprezentaci. Kvůli vleklým problémům s třísly musel předčasně ukončit sezonu.

Zpočátku to vypadalo, že 27letý útočník nebude muset na operaci, ale nakonec se jí nevyhnul. V červnu absolvoval chirurgický zákrok v oblasti přitahovačů na berlínské klinice Charité.

Zranění českého šutéra se naštěstí hojilo dobře a na začátku letní přípravy klub oznámil, že by se do hry mohl Schick zapojit opět v říjnu. A vše vypadá dobře i teď.

Leverkusen na svých sociálních sítích zveřejnil čtyři fotografie českého reprezentanta, který už trénuje dokonce i s míčem, a jeho návrat se tak blíží. "To je něco, co rádi vidíme," napsal k fotografiím Leverkusen. "Všechno je dobré," řekl Schick novinářům s úsměvem, a navíc přidal zvednutý palec.

Související obsah

​​Vše je tak stále na dobré cestě a vypadá to, že by se mohla vyplnit slova lékaře Bayeru, který na začátku přípravy prozradil, že by Schick mohl do utkání nastoupit už začátkem října.

Leverkusenu letošní sezona zatím vychází na výbornou, když ve třech utkáních Bundesligy neztratil ani bod a celou soutěž vede o skóre před Bayernem. Právě tyto dva celky se střetnou už tento pátek.

V posledním bundesligovém kole dal za Leverkusen svůj první letošní gól Adam Hložek:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události