Další sporty

Na hlavu mu spadl ocelový trám. Bývalý hráč NFL zemřel na následky nehody

Na hlavu mu spadl ocelový trám. Bývalý hráč NFL zemřel na následky nehody
Mike Williams | Zdroj: Profimedia.cz

Bývalý hráč NFL Mike Williams je po smrti. Šestatřicetiletý sportovec podlehl zraněním, která si způsobil při nehodě na stavbě v Tampě na Floridě. Bývalému členovi kádru Buccaneers a Syracuse spadl na hlavu ocelový trám, což se mu stalo osudným. O jeho smrti informoval jeho agent Hadley Engelhard.

Šestatřicetiletý Williams utrpěl zranění při stavebních pracích na konci srpna, když mu na hlavu spadl ocelový trám. Bývalý hráč Buffala Bills nebo Buccaneers sice původně nevykazoval známky až tak vážného zranění, později ale byl převezen na jednotku intenzivní péče do nemocnice sv. Josefa v Tampě, kde následně lékaři začali bojovat o jeho život.

Ten ale po čtrnácti dnech prohráli. Už před pár dny prý byl Williams odpojen od přístrojů, teď hráčův agent informoval o jeho smrti. "Bude nám chybět," uvedl podle CNN. S kondolencí okamžitě přispěchala Tampa Bay Buccaneers, která ho v roce 2010 draftovala. 

Související obsah

"Z oznámení o Mikeově předčasné smrti je nám smutno. Vyjadřujeme nejhlubší soustrast jeho rodině, blízkým i všem, kdo kvůli této tragédii truchlí. Odpočívej v pokoji," uvedl klub v prohlášení podle ESPN

Právě z Tampy Williams odešel v roce 2014 do rodného Buffala, kde sezonu nastupoval za Buffalo Bills. Poté v roce 2016 podepsal kontrakt s Kansas City Chiefs, o pouhé čtyři měsíce později byl propuštěn. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události