MMA

Pudilovou čeká desátý zápas v UFC. Další soupeřkou bude argentinská bojovnice

Pudilovou čeká desátý zápas v UFC. Další soupeřkou bude argentinská bojovnice
Lucie Pudilová před zápasem v UFC | Zdroj: Profimedia

Českou MMA zápasnici Lucii Pudilovou čeká jubilejní desátý souboj v nejprestižnější organizaci UFC. 18. listopadu se v Las Vegas střetne s Argentinkou Ailín Pérezovou, která zatím v "lize mistrů" absolvovala pouze dva zápasy, z nichž jeden dokázala vyhrát.

Lucie Pudilová si svoji premiéru v MMA odbyla 18. března 2017. Tehdy na body nestačila na Linu Länsbergovou. Poté si sice připsala dvě vítězství, ale následovaly čtyři porážky v řadě, kvůli čemuž si musela na šest zápasů odskočit do Oktagonu, aby si zlepšila pošramocené sebevědomí. Krok to byl úspěšný. Ze šesti zápasů hned pětkrát vyhrála. 

Obnovenou premiéru v UFC si užila loni v srpnu, kdy díky technickému KO porazila Číňanku Yanan Wu. V posledním duelu s Joselyne Edwardsovou si ale připsala porážku. Tu bude moci odčinit na UFC Fight Night 232, kde vyzve Argentinku Ailín Pérezovou. Jejich duel proběhne hned na úvod večera. Hlavním zápasem bude ten mezi Brendanem Allenem a Paulem Craigem. 

Ailína Pérezová má ve světě MMA za sebou celkem deset profesionálních zápasů. Před nástupem do UFC si připsala sedm výher a pouze jednu porážku. V nejprestižnější organizaci světa zatím nastoupila do dvou duelů. V tom prvním na submisi prohrála se Stephanií Eggerovou a ve druhém si spravila chuť proti Ashlee Evansové-Smithové, kterou porazila na body. 

Související obsah

​​Jdu si pro titul v KSW. Přeji si odvetu s Martínkem, hlásí MMA zápasník Pešta:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události