Další sporty

Mäki si vyzkoušela roli modelky. Prozradila, v čem by se neukázala

Kristiina Mäki
Kristiina Mäki | Zdroj: Czech News Center / Rusinova Maria / CNC / Profimedia

Kristiina Mäki si vyzkoušela roli modelky. Pózovala před objektivem v modelech Jana Černého, který je návrhářem kolekce oblečení českého týmu pro slavnostní zahájení olympijských her.

Česká atletka se společně s dalšími sportovci také podílela na přípravě olympijské kolekce. "Byla jsem z té nabídky hodně nadšená. Je super, že Český olympijský výbor a Alpine Pro oslovují sportovce, kteří oblečení pak nosí. Máme názory na to, jak by to mělo vypadat a hlavně fungovat, a můžeme je takto realizovat," řekla Mäki podle stránky olympijskytym.cz

Česká olympionička si vyzkoušela i roli modelky. Postavila za objektiv fotografa Daniela Vojtěcha, když pózovala v oblečení od Jana Černého. "Tím, že dost času trávím v běžeckém nebo obecně sportovním oblečení, tak se ve volném čase ráda obléknu i do šatů a podpatků. Mým nejoblíbenějším outfitem jsou ale tmavé punčochy a černá sukně nebo šortky," odhalila Kristiina, co nejraději vybírá ve svém šatníku.

Související obsah

"Oblékám se i podle nálady. Sleduji trendy, i když si z nich vezmu vždycky jen něco, mám ráda hodně nadčasovou módu," dodala. Také prozradila, v čem by se fanouškům rozhodně neukázala. "Mám různá vtipná pyžama, ve kterých by mě nemusel nikdo vidět. Ale nestydím se za ně," smála se Kristiina Mäki.

Kristiina Mäki se v Životě ve hvězdách rozpovídala o synovi, příteli, ale i ženských problémech:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události