Hokej

Pastrňák oblékne výroční dresy. Sami hráči je představili na módní přehlídce

Pastrňák oblékne výroční dresy. Sami hráči je představili na módní přehlídce
David Pastrňák před Winter Classic | Zdroj: Profimedia

Boston patří mezi nejtradičnější a nejslavnější hokejové kluby na světě. Letos oslaví sté narozeniny a klub do toho pořádně šlape. Ročník odehraje ve speciálních dresech, které si zasloužily speciální představení. Trojice hráčů trikoty prezentovala na módní přehlídce.

Sto let oslaví Boston v roce 2024 a podřídil tomu dresy i samotnou prezentaci. Hráči slavného celku se totiž představili na módní přehlídce, a to v prostorech bostonského letiště Logan Airport. Tři sady dresů představili jako modelové hráči Brandon Carlo, Milan Lucic a Brad Marchand. 

Prim hraje tradičně velké písmeno "B" na hrudi celého dresu, které je v kruhu. Jindy žluté ohraničení kruhu je ale zlaté a na dresu najdeme i pruhy na rukávech, které se používaly na úplně prvních dresech. Barevná kombinace je zlatá a bílá. 

Související obsah

"Při příležitosti dosažení tak monumentálního milníku, kterým stý rok fungování klubu je, jsme chtěli s dresem udělat něco opravdu speciálního," pronesl podle webu NHL.com generální manažer klubu Cam Neely. 

Brad Marchand si módní přehlídku opravdu užil:

"Jsme nadšení z toho, že můžeme představit tři dresy, z nichž každý má speciální design a znaky, které mají za úkol uctít sto let hokeje Bostonu Bruins," dodal Neely.

Boston bude v příštím ročníku obhajovat vítězství v základní části, ale Bruins se po odchodu několika opor moc nevěří ani v sázkových kancelářích.

David Pastrňák se v létě ukázal v Litvínově na charitativním utkání:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události