Fotbal

Nechutný zákrok! Fotbalista šíleným skluzem vyřadil hned dva soupeře

Nechutný zákrok! Fotbalista šíleným skluzem vyřadil hned dva soupeře
Červená karta | Zdroj: profimedia.cz

V nejvyšší fotbalové lize v Hondurasu byl k vidění hodně ostrý zákrok. Fotbalista Marathónu André Orellana jedním nevybíravým skluzem vyřadil dva fotbalisty Olimpie. Za svůj zákrok okamžitě viděl červenou kartu.

Probíhala 89. minuta zápasu a hosté vedli 1:0. V tu chvíli se rozběhl 21letý obránce domácího celku za míčem, který nestíhal. Když viděl, že balon nedoběhne, chtěl alespoň předejít útočné akci Olimpie.

Orellana vyskočil, dal nohy před sebe a ostrým skluzem poslal k zemi dva hráče soupeře. Rozhodčí se s ničím nemazal a okamžitě poslal domácího fotbalistu do sprch.

Dva hostující fotbalisté Carlos Pineda i German Mejía zůstali nějakou dobu ležet na trávníku, ale měli by být v pořádku. Po závěrečném hvizdu se Orellana všem omluvil.

"Je pravdou, že jsem chyboval a všem se omlouvám. Člověk je člověk a z chyb se učí. Myslím, že to byl zápas, při kterém mě přemohla dynamika a odvaha, není to ale vůbec správné. Mejía mi řekl, že se nic neděje, že mě má rád a že jsem součástí hry. Že prý nemám ztrácet DNA a že mám dál pracovat. Řekl mi, že mám na to, abych dál rostl," řekl po zápase Orellana pro honduraská média.

Související obsah

​Marathón zápas nakonec prohrál 0:1 a v tabulce je na šestém místě. Vítězná Olimpia je se 17 body na první příčce.

Brutálním faulům čelil na Copa América také Lionel Messi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události