Tenis

Děsivý zážitek tenistky ve sprše. Místo turnaje musela do nemocnice

Beatriz Haddadová Maiaová
Beatriz Haddadová Maiaová | Zdroj: Profimedia

Aktuální osmnáctka ženského tenisového žebříčku Beatriz Haddadová Maiaová si chtěla na turnaji v mexické Guadalajaře vylepšit loňské selhání v prvním kole, ale po hrůzném zážitku do turnaje vůbec nenastoupila. Na hotelu se totiž pořezala ve sprše a místo na kurty zamířila na šití do nemocnice.

Brazilka byla do turnaje nasazená jako devátá v pořadí a v prvním kole se měla utkat s Američankou Collinsovou, jenže k zápasu vůbec nastoupit nemohla, jelikož měla smolnou nehodu na hotelu, o kterou se podělila se svými fanoušky na instagramu.

"Včera večer, v neděli, když jsem na hotelu vylézala ze sprchy, se dveře roztříštily a já skončila s několika řeznými ránami po celém těle," popsala svůj děsivý zážitek.

"Musela jsem do nemocnice tady v Guadalajaře na stehy (i na obou rukách) a bohužel tady v Mexiku nebudu moci hrát," uvedla s lítostí.

"Kromě toho, že jsem se vyděsila, mi nic není. Mohlo to být mnohem vážnější. Budu potřebovat pár dní na zahojení ran, abych se mohla vrátit na zbytek roku," uklidnila alespoň své fanoušky, že zranění nejsou nijak vážná.

Související obsah

​Její soupeřka Collinsová tak pro první kolo dostala náhradnici Sachiu Vickeryovou, ale ani Collinsové se nevyhnuly problémy. Zápas po prvním prohraném setu v tiebreaku skrečovala kvůli zdravotním problémům.

Na tenisových kurtech je občas i veselo. Turnaj v Madridu narušila husa, která se dostala na kurt:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události