Další sporty

Atletka Mäki: Divoká rozlučka se svobodou. Podprsenky a obří penisy

Atletka Mäki: Divoká rozlučka se svobodou. Podprsenky a obří penisy
Olympionička Kristiina Mäki | Zdroj: profimedia.cz

Autorka několika českých rekordů a olympionička Kristiina Mäki se pochlubila střípky ze své rozlučky se svobodou. Ve společnosti čtyř nejlepších kamarádek si užila pořádnou party. Nechyběl striptér ani obří nafukovací penis.

Kamarádky pro českou olympioničku uspořádaly dámskou jízdu v Budapešti a podle všeho to byla jízda. "Víkend v topu. Moc děkuju holky, bylo to boží a skvělý," děkovala budoucí nevěsta na instagramu

A na sociálních sítích se pochlubila i videem. Před cestou do města si s kamarádkami uspořádaly vlastní módní přehlídku. 

Pro rozlučku se svobodou měly i sladěný outfit. Dámy přichystaly vtipné mikiny s druhy sushi. Nad obrázek lososového maki daly přehlásku. 

Související obsah

​​Mäki je zasnoubená s atletem Filipem Sasínkem, se kterým má syna Kaapa. Jen půl roku po porodu se Mäki vydala na olympiádu v Tokiu, kde překonala 35 let starý český rekord na trati 1 500 metrů. 

O rychlém návratu na ovál, jak zvládá kariéru a péči o dítě, o tom, proč se ráda na závody nalíčí, promluvila Mäki v Životu ve hvězdách:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události