Fotbal

Fanouška Newcastlu v Miláně pobodali. Napadli ho zezadu noži

Fanouška Newcastlu v Miláně pobodali. Napadli ho zezadu noži
Fanoušci Newcastlu | Zdroj: Profimedia

Úternímu zápasu fotbalové Ligy mistrů mezi AC Milán a Newcastlem předcházel nechutný incident. Podle italských médií skončil 58letý fanoušek Newcastlu v nemocnici poté, co ho napadla skupina mužů ozbrojená noži. Brit dostal dvě bodné rány do ruky a jednu do zad.

Napadeným fanouškem Newcastlu je podle policie 58letý muž, který se vydal do Milána, aby sledoval zápas Ligy mistrů mezi jeho oblíbeným celkem a místním AC. Jenže v části města Navigli ho po půlnoci údajně obklíčila skupina sedmi až osmi osob a následně mu zasadila dvě bodné rány do ruky a jednu hlubší do zad.

Fanoušek Newcastlu byl podle italských médií převezen do nemocnice a poraněná záda dělala lékařskému personálu velké starosti. Stav příznivce anglického klubu se ale zlepšuje a během několika hodin by měl být propuštěn.

Zatím stále není známé, proč skupina muže napadla. O loupež evidentně nešlo, protože přepadenému muži nikdo nic nevzal. Za pobodáním tak jsou zřejmě pouze fotbalové motivy.

Související obsah

​Do Milána dorazilo kolem 5 tisíc fotbalových fanoušků z Anglie, ačkoliv hostující sektor na San Siru pojme 4 300 lidí. Zbylí příznivci jsou bez vstupenek a duel budou sledovat nejspíš pouze v místních restauracích a hospodách.

Střety fanoušků se řešily i v Praze, když v srpnu do hlavního města dorazili příznivci Kodaně:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události