Česká běžkyně s finskými kořeny Kristiina Mäki prožívá šťastné období. Na konci září se vdala za atleta Filipa Sasínka, se kterým tvoří pár už šest let. Nyní společně tráví dovolenou ve slunném ráji. Na sociálních sítích se pochlubila svojí vysportovanou postavou v plavkách.
Předminulý víkend se jedna z nejlepších českých běžkyň Kristiina Mäki stala vdanou paní. Své "ano" řekla Filipu Sasínkovi nedaleko Znojma. Nyní spolu vyrazili na svoji první dovolenou coby manželé.
Své fanoušky ale o zážitky z pláže neochuzuje. Nejdříve zveřejnila video, ve kterém ukazuje, jak si společně s manželem pod palmami užívají, a o chvíli později ukázala i fotografii, kterou ocení zejména muži. Chlubí se na ní svojí vysportovanou postavou, která už nyní patří jen Filipu Sasínkovi.
Zobrazit příspěvek na Instagramu
V září se Mäki zúčastnila také zlatého mítinku Kontinentální Tour v Záhřebu. V závodě na 1 500 metrů se umístila na pátém místě s časem 4:04,40. Česká rekordmanka zaostala za svým nejlepším časem o 1,13 sekundy.
Kristiina Mäki se v Životě ve hvězdách rozpovídala o synovi, přítelovi, ale i ženských problémech: