APLIKACE TN.CZ
Hokej

Pokuta pro Jágra! Na facebooku zkritizoval rozhodčí

Jaromír Jágr na střídačce kladenských Rytířů.
Jaromír Jágr na střídačce kladenských Rytířů | Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Česká hokejová legenda a majitel kladenského klubu Jaromír Jágr zaplatí pokutu ve výši deset tisíc korun za to, že po nedělním extraligovém duelu v Mladé Boleslavi, kde jeho Rytíři zvítězili 4:3, vulgárně zkritizoval v komentáři na facebooku výkon rozhodčích.

Jágrův příspěvek na sociální síti nezůstal bez odezvy, do sudích se ještě v den zápasu netradičně opřel právě na svém oficiálním profilu na facebooku. Jednapadesátiletému Jágrovi, který je oficiálně veden v zápise jako funkcionář, se příliš nezdál trest pro Eduarda Tralmakse za nedovolené bránění.

"Vyloučení Edy, to si dělá rozhodčí pr*el," napsal Jágr. Jeho komentář neunikl disciplinární komisi Tipsport extraligy a její předseda Viktor Ujčík udělil kladenské legendě flastr 10 tisíc korun za porušení herního řádu.

Související obsah

Jaromír Jágr na sebe strhl pozornost už ve středu poté, co nastínil, že se blíží jeho návrat na led a brzy by se mohl rozehrát v první hokejové lize v dresu pražské Slavie. Ta sice s Kladnem spolupracuje, ovšem spekulace, že by se populární 68 objevila v Edenu, prozatím popřela.

Pokutu od disciplinárky ve výši 90 tisíc korun dostaly České Budějovice za porušení povinností pořádajícího klubu v domácím duelu s Libercem. Jihočeši pykají za to, že jejich příznivci zasypali led odpadky a na rozhodčí i hráče Bílých Tygrů házeli kelímky s pivem.

Podívejte se, co říká o Jaromíru Jágrovi hokejový expert Nova Sport Václav Nedorost:

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události