V zápase Valencie proti Realu Madrid došlo k hodně kurióznímu momentu. Jude Bellingham v poslední minutě nastavení otočil skóre, ale jeho gól nakonec neplatil, protože pár vteřin předtím, při probíhající útočné akci, rozhodčí ukončil hvizdem do píšťalky zápas. Všechny tyto události však zastínilo vážné zranění obránce Valencie.
Real Madrid nakonec remizoval ve Valencii 2:2, i když prohrával 0:2. Mohl slavit i výhru, ale tu mu sebral hlavní rozhodčí. Sice už se nastavovalo nad rámec ohlášené doby, ale je dobrým zvykem nechat tým dokončit útočnou akci.
Jenže sudí Jesús Manzano odpískal konec, zrovna když Díaz centroval míč do vápna, kde Bellingham hlavičkou dostal míč do sítě. Běžel se se spoluhráči radovat, ale předčasně. Gól neplatil, protože padl po konci zápasu.
Fotbalisté Realu se seběhli k rozhodčímu a začali se s ním hádat. Jude Bellingham dokonce dostal červenou kartu. Trenér Ancelotti se ho ale zastal: "Opravdu si to nezasloužil. Neurážel rozhodčího. Anglicky řekl: 'Byl to zas***ý gól, co to sakra bylo? Ten míč byl ve vzduchu.'"
"Tohle jsem ještě neviděl, vážně! Poté co se k nám míč vrátí, máme míč v držení my. Takže asi měla hra skončit, až bude mít míč Valencia. To se mi ještě nestalo, k tomu není co dodat," pokračoval na tiskové konferenci Carlo Ancelotti.
"Je to trapné," napsal na své sociální sítě Aurélien Tchouaméni. Zároveň ale dodal další zprávu: "Opravdu mě mrzí, co se stalo Diakhabymu. Přeji brzké uzdravení."
V 86. minutě totiž ještě předcházel této události nepříjemný moment. Aurélien Tchouaméni spadl na nohu Mouctaru Diakhabymu a nejspíše mu zlomil nohu. Hráče museli ze hřiště odnést na nosítkách. Ostatní hráči byli velmi otřeseni.
Tato událost částečně zastínila kontroverzi na konci utkání a i další hráči Realu Madrid myslí na zraněného fotbalového kolegu.