APLIKACE TN.CZ
Další sporty

Krejčí zazářil proti nejlepšímu týmu NBA. Vyrovnal své bodové maximum

Český basketbalista Vít Krejčí pokračuje v úžasné cestě letošní sezónu, během které to vypadalo, že má dveře do slavné NBA již zavřené. Mladý rozehrávač opět startoval v základní sestavě a vyrovnaným bodovým maximem pomohl k obrovskému obratu proti nejlepšímu celku NBA z Bostonu.

Vít Krejčí při zranění hvězdného Trae Younga dostává velkou porci odehraných minut a trenérovi Snyderovi důvěru splácí. Proti nejlepšímu celku NBA z Bostonu strávil na palubovce téměř 33 minut a byl opět v základní sestavě. 

Jeho Atlanta ve druhé čtvrtině dokonce prohrávala již o 30 bodů, ale nakonec se po famózním závěru raduje z výhry 120:118. Vít Krejčí zaznamenal 16 bodů, přidal šest doskoků a dvě asistence.

Dosáhl tak na stejný počet bodů v jednom utkání jako ve svém předchozím nejlepším duelu NBA kariéry. To se mu povedlo před dvěma lety v duelu proti Clippers. 

Související obsah

Do sestřihů se dostala i jedna individuální akce strakonického rodáka. Ten ve třetí čtvrtině parádně zachytil rozehrávku Lotyše Porzingise, dostal se do úniku a parádně zakončil smečí.

Hawks tak připravili pro Boston teprve 15. prohru v 72. utkání sezóny. Celtics jsou na prvním místě celé soutěže, druhý nejlepší celek NBA z Denveru vyhrál o šest duelů méně. Atlanta se drží na posledním postupovém místě do play-in. 

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události