Fotbalisté Srbska a Slovinska drží naděje na postup. Ve vzájemném zápase remizovali 1:1, když bod v páté minutě nastavení zachraňoval Luka Jovič. Do utkání v 82. minutě zasáhl také sparťan Vejlko Birmančevič, který na sebe upozornil povedeným přímým kopem.
V úvodním poločase byli o něco aktivnější Slovinci. Do první šance se dostali už v osmé minutě. Šeško sklepl míč na Jana Mlakara, který se ve vápně dostal do zakončení, ale brankáři Srbska se podařilo míč vyrazit. Po půlhodině hry zahrozil na druhé straně Mitrovič, ale z malého vápna nedokázal pod tlakem zakončit přesně. Ve 38. minutě pak Slovinec Elšnik dokonce nastřelil tyč a následnou dorážku poslal Šeško nad branku.
Do druhého poločasu vstoupili Srbové o poznání lépe. Dvě minuty po návratu ze šaten se do velké šance protlačil Mitrovič, ale z úhlu zamířil jen do vyběhnuvšího brankáře Oblaka. Stejný hráč o tři minuty později vystřelil těsně nad.
Z gólu se ale paradoxně jako první radovali Slovinci. Tim Max Elšnik pronikl do vápna a před brankou našel naběhnuvšího Žana Karničnika, který neměl problém poslat míč do sítě. O tři minuty mohlo být srovnáno, ale Mitrovič trefil zblízka břevno.
V 83. minutě se na hřiště dostal Vejlko Birmančevič a už po dvou minutách se mohl zapsat mezi střelce. Postavil se k volnému přímému kopu a jeho povedenou ránu Oblak s obtížemi vyrazil.
Už to vypadalo, že si Slovinci dojdou pro výhru a tři body, které by je s největší pravděpodobností posunuly do osmifinále, ale v páté minutě nastavení s z posledního rohu trefil Luka Jovič a srovnal na 1:1, čímž Srbsku vykřesal naději na postup ze skupiny.