APLIKACE TN.CZ
LOH Paříž 2024

Vadlejchova 'brambora'? Strašná škoda, ale medaile ještě bude, zní z Paříže

Oštěpař Jakub Vadlejch zažil v Paříži velké zklamání. Ve finále sice hodil k devadesáti metrům, přesto skončil na nepopulárním čtvrtém místě a musel kousat hořkou porážku. Líto to bylo i fanouškům, kteří mu drželi pěsti. "Je to obrovská škoda," shodli se návštěvníci Českého domu, kteří po celou dobu pilně fandili.

Českým fanouškům se ve čtvrtek večer rozplynul sen o zisku další olympijské medaili. Oštěpař Jakub Vadlejch sice házel ve finále skvěle, nakonec to ale o pár centimetrů nevyšlo a stříbrný medailista z Tokia bral jen nepopulární "bramboru". 

Ta hodně zamrzela i sportovní příznivce, kteří si našli cestu do Českého domu, kde po celou dobu pilně fandili. "Je to obrovská škoda. Věřili jsme do poslední chvíle. Ale bohužel to nedopadlo," uvedla jedna z fanynek pro TV Nova. 

Česká výprava prý podle ní ale medaili ještě získá. "Moc věříme Adamovi Ondrovi. Doufáme i u Martina Fuksy. Ve středu jsme se byli podívat i na Pepu Dostála,  který taky vypadá, že je ve skvělé formě."

Související obsah

​Podobně mluvil i další z návštěvníků českého centra v Paříži. "Je to strašná škoda. Fandili jsme, ale asi málo. Příště budeme fandit ještě víc a snad to dopadne," uvedl. 

I podle něj Češi ještě nějaký cenný kov získají. "Věříme, že to dáme," zadoufal. 

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události