V utkání jihoamerické Copa Perú mezi Atleticem Awajun a Canorcillem FC došlo na hodně trapný moment. Hráč Awajunu Sebastián Muñoz si totiž krátce před zahráváním rohového kopu ulevil přímo na hřišti. Za to, že se vymočil, dostal od rozhodčího červenou kartu. Jeho tým nakonec se soupeřem remizoval 0:0.
V zápase mezi Atléticem Awajun a Cantorcillem FC běžela na časomíře 71. minuta, když měli domácí zahrávat rohový kop.
?? ??́???? ???????????? ????? ??????́ ?? ??????????
— Miguel Ángel García (@Miguelin_24_) August 18, 2024
?? Cantorcillo vs Atlético Awajun de Copa Perú
? Sebastián Muñoz (Atlético Awajun) es expulsado ¡¡por ponerse a orinar en el saque de esquina en pleno partido!! pic.twitter.com/Blve6VFIGS
Hra se ale na chvíli zdržela, protože brankář Cantorcilla Lucho Ruiz si vyžádal lékařské ošetření. Domácí fotbalista Sebastián Muñoz si čekání u rohového praporku podle The Sun zkrátil tím, že se přímo na hřišti vyčůral.
Jeden z protivníků ho přistihl při akci a okamžitě o tom řekl rozhodčímu. Ten udělil hráči za bizarní moment červenou kartu.
"Nejtrapnější důvod pro vyloučení z Copa Peru," napsal jeden z fanoušků a řada dalších se k němu přidala. Oslabený tým Awajunu pak jen remizoval s Cantorcillem 0:0.
Nebylo to ale zdaleka poprvé, kdy na takový druh bizarní situace při fotbalovém utkání došlo.
V roce 2017 byl kvůli čůrání při utkání vyloučen gólman Salfordu Max Crocombe, o rok dřív vyfasoval útočník Mansfieldu Adi Yussuf stopku na pět zápasů za to, močil u tribuny.
Bizarními momenty se to ve fotbale jen hemží. Takhle zahodil Budimir penaltu: