Šest bodů. Takový náskok hřeje fotbalové PSG na prvním místě francouzské ligy. Pařížský tým v desátém kole doma porazil Lens 1:0 a vylepšil svůj polštář na prozatímním trůnu.
PSG potěšil už výsledek páteční předehrávky mezi Lille a Lyonem, remíza 1:1 byla pro francouzské šampiony příjemná.
Sobotní partii s Lens dal pointu už ve čtvrté minutě Ousmane Dembélé, jenž z malého vápna po centru Bradleyho Barcoly posunul míč do prázdné branky.
Nemuselo zůstat jen u jednoho gólu, ani náhodou. PSG hned osmkrát trefil branku a v poslední půlhodině hrál přesilovku po vyloučení Abdukodira Chusanova. Přesto na ukazateli skóre až do konce překvapivě svítilo jen 1:0. I díky několika pohotovým zákrokům Briceho Samby, brankáře Lens.
Pohled na tabulku je pro pařížskou partu příjemný: druhé Monako ztrácí šest bodů a třetí Lille osm. Do elitní trojky se může po nedělním duelu v Nantes posunout Marseille.