APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Junioři Slavie vstoupili bravurně do LM. Norskému Bodø/Glimt nasázeli 5 branek

Junioři Slavie vstoupili bravurně do LM. Norskému Bodø/Glimt nasázeli 5 branek
Adam Rajnoha a Jan Potměšil slaví gól | Zdroj: SK Slavia Praha

Pražská Slavia se příjemně naladila na večerní slávu. Junioři porazili stejně starý výběr norského Bodø/Glimt jednoznačně 5:0. Dvěma góly a asistencí se na tom podílel slovenský záložník Adam Rajnoha.

Mladí slávisté vstupovali do zápasu v pozici obrovského favorita a potvrzovali ji od první minuty, kdy byli na hřišti nebezpečnějším týmem. To přineslo poprvé ovoce ve 39. minutě, kdy Pikolon našel ve vápně slovenského záložníka Adama Rajnohu, který otevřel skóre. 

Ve druhém poločase už byli svěřenci trenéra Machače podstatně efektivnější. Ve 47. minutě zvýšil na 2:0 Marek Naskos, který vystřelil přesně k pravé tyči. O 15 minut později upevnil vedení Pražanů Petr Potměšil, jenž zakončil přesně ve skluzu. 

Související obsah

​Ani ne o minutu později to bylo už o čtyři góly. Rajnoha se z levé strany dostal ke střele a překonal Sjonga v brance hostí. Na konečných 5:0 pro Slavii upravil v 70. minutě Samuel Pikolon. 

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události