APLIKACE TN.CZ
Fotbal

Je to tak lehké, jak si to uděláte. Kadeřábek byl z výkonu Sparty nadšený

Fotbalová Sparta má za sebou vstup do Konferenční ligy a radovat se může ze tří bodů po dominantní výhře 4:1 nad Shamrockem. „Shamrock jsme do ničeho nepustili a je to zasloužené vítězství. Hlavně ta první půle byla z naší strany vynikající,“ radoval se z výkonu krajní bek Letenských Pavel Kadeřábek.

Kadeřábek nastoupil na pravé straně obrany a ze hřiště odešel v 75. minutě za stavu 3:0, když měl irský soupeř nulu na kontě střeleckých pokusů. „Je to lehké tak, jak si to uděláte. Myslím si, že hlavně v prvním poločase jsme hráli výborně. Shamrock jsme do ničeho nepustili a je to zasloužené vítězství. Hlavně ta první půle byla z naší strany vynikající,“ hodnotil zápas pro Nova Sport zkušený reprezentant.

Jedinou kaňkou byl obdržený gól z 82. minuty. „Mrzí to, bylo to z otevřené standardky. Každý gól mrzí, i vůči Peterovi, že nemá nulu, ale vyhráli jsme 4:1, takže po čtyřech vstřelených gólech můžeme být spokojení,“ okomentoval gól, který už sledoval jen z lavičky.

Jak daleko si Kadeřábek myslí, že Sparta může dojít po této dominantní výhře? „Myslím si, že je brzo na nějaké závěry. Já jsem to říkal před zápasem, že teď se soustředíme na těch prvních šest zápasů v základní fázi a uvidíme, kam až nás cesta dovede. Dnes jsme předvedli výborný výkon, ale musíme na to navázat jak v lize, tak i v Konferenční lize,“ vyprávěl s pokorou.

Související obsah

​Na závěr zhodnotil, co může Spartě dát takováto výhra před nedělním derby se Slavií: „Každé vítězství je cenné, a když si zvednete sebevědomí výhrou 4:1, tak je to vždycky dobře, ale derby je specifický zápas a bude to úplně o něčem jiném než dneska.

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události