Bývalá hvězdná tenistka Dominika Cibulková se bude s manželem Michalem Navarou po deseti letech rozvádět, důvodem rozpadu manželství má být podle slovenských médií i nevěra. Pár spolu podle samotné tenistky údajně komunikuje už jen pomocí právníků.
Slovenská tenistka Dominika Cibulková byla velkou nadějí nejen slovenského sportu, ale slibně rozjetou kariéru zabalila kvůli zranění. Tu ukončila ve 30 letech a během aktivních let si zahrála jedno grandslamové finále, ale na všech turnajích velké čtyřky prošla mezi osmičku nejlepších.
Rodačka z Bratislavy je ale stále na očích a v posledních letech a měsících o sobě dává vědět svým manželstvím. To se po různých fámách nyní rozpadá – s Michalem Navarou se bude podle webu šport24.sk rozvádět. Důvodem má být i údajná nevěra.
Dominika Cibulková se má potkávat s novým partnerem Tiborem Vinczem, který byl obchodním partnerem jejího muže. „Michala to velmi sebralo a už nějakou dobu působí velmi utrápeně. Mám pocit, že zestárl o několik let. Minulý týden to už nevydržel a podal žádost o rozvod,“ prozradil blízký přítel rodiny pro zmiňovaný web.
Vztah Cibulkové s Navarou nefunguje už pár měsíců a oba bydlí odděleně, děti Jakub s Ninou tráví čas s Cibulkovou. Navara si měl už také najít náhradu, Ukrajinku Irinu Kušnírovou, která má být zaměstnankyní rodinné firmy manželů.