APLIKACE TN.CZ
šipky

Littler zářil víc než po výhrách. Šipky si zahrál s anglickou reprezentací

Littler zářil víc než po výhrách. Šipky si zahrál s anglickou reprezentací
Luke Littler s trofejí pro mistra světa | Zdroj: Profimedia

Luke Littler je aktuálně nejlepším šipkařem světa s obrovským náskokem na druhého Humphriese v žebříčku. Zároveň je ale velkým milovníkem fotbalu, a tak když přijal pozvání od anglické reprezentace, aby si s nimi zahrál, vypadal šťastněji než po výhře u terče.

Littler je velkým fanouškem Manchesteru United a jeho velkým koníčkem je také hraní nejznámější fotbalové videohry. Fotbal prostě miluje, a tak se dá očekávat, že neváhal ani minutu, když dostal možnost zahrát si šipky s reprezentanty své země.

Velmi speciální host v SGP (St George's Park, Národní fotbalové centrum, pozn. red.). Luke Littler se připojil k naší reprezentaci na srazový turnaj v šipkách. Bylo skvělé tě vidět, Luku,“ napsala anglická reprezentace do příspěvku k sérii fotek a videí.

Na nich je třeba vidět, jak se 19letý suverén současných šipek vítá se všemi hráči a září u toho úsměvy většími, než jaké ukazuje po zisku trofejí. Kromě samotného turnaje, na který si Angličané pozvali i profesionálního rozhodčího PDC Owena Binkse, došlo i na předávání darů.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený England football team (@england)

Brankář Aaron Ramsdale šipkařské hvězdě předal dres se jménem Littler a číslem 180 s podpisy reprezentantů, Littler zase daroval terč ze své edice, na kterém jsou tři lvi, jakožto symbol anglické reprezentace, a nápis „Hodně štěstí“. 

Související obsah

​Na další z fotek je zase vidět, že Littler dostal i dres od Judea Bellinghama se speciálním vzkazem. „Lukovi: Válcuj to dál s láskou a vše nejlepší,“ vzkázal mu hráč Realu Madrid. Na společné fotce pak mají všichni reprezentanti na sobě typický Littlerův dres.

Zatím mi nikdo z anglických kluků nedává zabrat. Skvělý den, díky za pozvání. Ať už je léto,“ napsal ke svému příspěvku zase Littler patrně s odkazem na blížící se mistrovství světa ve fotbale. Tam Anglii v základní skupině čeká Chorvatsko, Ghana a Panama.

Littler vstoupil mezi legendy, když jako čtvrtý hráč obhájil titul mistra světa:

TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události