Hokej

Montreal na domácím ledě nezaváhal a porazil Philadelphii 4:2

Zápas začal v poměrně svižném tempu, ale oba celky měly po 10-ti minutách na kontě dohromady pouhopouhé 3 střely - a to hrál domácí tým 2 přesilové hry! Ve 12. minutě pak začalo chodit na trestnou lavici procesí hráčů, z čehož těžil hlavně domácí tým - skóre otevřel v 17. minutě přesnou střelou Guillaume Latendresse, o minutu později zvýšil na rozdíl dvou branek Craig Rivet.

Také ve 2. třetině se skóre měnilo při přesilové hře - ve 26. minutě zahříval trestnou lavici domácí Alexander Perežogin a za hosty snížil Mike Knuble. Přišla 39. minuta, na hanbu usednul domácí Alexej Kovaljov, ale hosté zaváhali při rozehrávce a Mike Johnson zvýšil ve vlastním oslabení na 3:1 pro Canadiens. Než se však stačil domácí borec vrátit z trestné lavice zpět do hry, bylo to opět pouze o jednu jedinou branku, když přesně mířil hostující Jeff Carter.

Jelikož se v dosavadním průběhu zápasu měnilo skóre jen a pouze při přesilových hrách, dávaly si ve 3. třetině oba celky na fauly poměrně dost velký pozor. Domácím tedy nezbylo než vstřelit branku při plném počtu hráčů na ledě na obou stranách, úspěšným zakončovatelem byl v 54. minutě Christopher Higgins. To bylo - co se branek týče- od obou celků vše a domácí tak prodlužují svoji vítěznou šňůru na 5 zápasů v řadě.

 

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události