Sport

O vítězství Minnesoty nad San Antoniem rozhodlo prodloužení

Až v prodloužení si basketbalisté Minnesoty zajistili vítězství ve středečním zápase zámořské NBA proti San Antoniu. Po třech čtvrtinách měli desetibodový náskok, ale o ten je soupeři v závěrečné části hry připravili a muselo se nastavovat. Domácí Minnesota nakonec vyhrála 103:101, když se opírala především o autora sedmadvaceti bodů a sedmnácti doskoků Kevina Garnetta a střelce osmadvaceti bodů Marka Blounta.

Nebývalá přestřelka se strhla v zápase Mephisu s Golden State. Domácí Grizzlies pod vedením prozatímního kouče Tonyho Barona nasázeli soupeři 144 bodů, více ještě žádný tým v normální hrací době v této sezoně NBA nastřílet nedokázal. Memphis, který nakonec vyhrál o 8 bodů, se přitom dosud spoléhal hlavně na obranu a byl jedním z nejméně skórujících týmů soutěže.

Hrdinou zápasu mezi Washingtonem a Milwaukee se stal domácí ostrostřelec Gilbert Arenas, který současně se závěrečným klaksonem trefil trojku a dovedl tak Wizards k vítězství 108:105.

A z NBA ještě jedna žhavá novinka - kouč Miami Heat Pat Riley oznámil, že si ze zdravotních důvodů potřebuje odpočinout. Rileyho, který vloni přivedl Miami k prvnímu titulu NBA, v poslední době trápily bolesti pravého kolena a levé kyčle a tak se rozhodl, že podstoupí příslušnou léčbu a od basketbalu si na zatím neupřesněnou dobu odpočine. Heat prozatím povede jeho asistent Ron Rothstein.

Středa 3. 1.:

Toronto - Phoenix 98:100
Washington - Milwaukee 108:105
Boston - Cleveland 104:107
Miami - Los Angeles Clippers 95:110
Portland - New York 81:99
Minnesota - San Antonio 103:101 1.p.
Houston - Seattle 103:96
Utah - Philadelphia 98:87
Memphis - Golden State 144:135

Galaxie sport
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události